Οι κληρώσεις Πρωταθλήματος και Κυπέλλου
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών και του Κυπέλλου Ελλάδας. Τον Ολυμπιακό Σ.Φ.Π. εκπροσώπησαν στην διαδικασία, η Γενική Αρχηγός του  συνδέσμου κα Χριστίνα Τσιλιγκίρη, η οποία παρέλαβε και τα τιμητικά διπλώματα της Ε.Ο.Κ., για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος και του Κυπέλλου της σεζόν 2015-16 και η team manager του τμήματος Εύη Δημητράτου.
Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τον Άρη την Κυριακή στις 16 Οκτωβρίου στο Δ.Α.Κ. Γλυφάδας. Ενώ η κανονική περίοδος ολοκληρώνεται στις 22 Απριλίου.
Όσον αφορά το Κύπελλο ο Ολυμπιακός θα λάβει μέρος από την φάση των «16» και στις 9 Οκτωβρίου, θα αντιμετωπίσει τον νικητή που θα προκύψει από τον ‘Α όμιλο της πρώτης φάσης της διοργάνωσης. Η προημιτελική φάση θα διεξαχθεί στις 18 Δεκεμβρίου, ενώ το Final 4 θα πραγματοποιηθεί 24 με 26 Μαρτίου.
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος:
1η Αγωνιστική - 16/10/16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π- ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
2η Αγωνιστική - 23/10/16
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3η Αγωνιστική - 30/10/16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

4η Αγωνιστική - 06/11/16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

5η Αγωνιστική - 13/11/16
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
6η Αγωνιστική - 27/11/16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
7η Αγωνιστική - 04/12/16
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 8η Αγωνιστική - 11/12/16
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
 9η Αγωνιστική - 08/01/17
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
10η Αγωνιστική - 15/01/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

11η Αγωνιστική - 22/01/17
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
12η Αγωνιστική - 29/01/17
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 13η Αγωνιστική - 05/02/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
 14η Αγωνιστική - 12/02/17
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
15η Αγωνιστική - 19/02/17
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
16η Αγωνιστική - 26/02/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
 17η Αγωνιστική - 05/03/17
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
18η Αγωνιστική - 12/03/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
19η Αγωνιστική - 19/03/17
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 20η Αγωνιστική - 02/04/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
 21η Αγωνιστική - 09/04/17
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
22η Αγωνιστική - 12/04/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
Top